O mně

Produkce Brodska Design je postavena na nápaditém designu, vysoké kvalitě používaných materiálů a na mistrné rukodělné výrobě. A také na tom, aby byly šperky cenově dostupné. Výsledkem je svěží a originální šperk, který dokonale padne k outfitu a který si může dovolit prakticky každý.

Ruku v ruce se svou autorskou tvorbou Vám zakladatelka značky Brodska Design výtvarnice Vladimíra Brodská přináší originální šperky, které Vás pokaždé překvapí. Vyrobené ručně pro Váš žhavý look v každé sezóně, pro radost a potěšení.

Vladimíru, původem z Moravy, zavedlo její kreativní směřování do centra bižuterie a uměleckého skla v Jablonci nad Nisou, kde poté vystudovala odbornou školu. V kraji, který je světově proslulý právě svou bižuterii a uměleckým sklem, začala designérka svou dnes už dlouholetou a úspěšnou kariéru.

Už tam začala formovat své výtvarné představy o moderním, elegantním a cenově dostupném skleněném šperku. Ty se promítají i do její současné tvorby. Výroba šperků je důsledně rukodělná, jednotlivé komponenty jsou vybírány tak, aby odpovídaly výtvarnému záměru autorky, navzájem k sobě ladily a tvořily harmonický celek. Šperky jsou z českého skla a chirurgické nerezové oceli. Podle typu je doplňují i broušené sklo, polodrahokamy, dřevo, kůže, nebo plast.

Všechny šperky z produkce Brodska Design jsou stoprocentně antialergenní a splňují nejvyšší nároky na kvalitu a užitnou hodnotu. Máte-li dotazy, neváhejte mne kontaktovat e-mailem: brodskadesign@seznam.cz